Söz Vermiştin Ama Baba Söz Vermiştin Ama Baba Huban Korman

Söz Vermiştin Ama Baba

(1 Oylayın)

Tanıtım

Aytül Akal’dan okul öncesi dönemdeki çocuklar için iki yeni kitap.
Anne ve babası ile oynamak, onlarla vakit geçirmek isteyen bir kız çocuğunun bakış açısından anlatılan hikâyeyi Huban Korman resimledi. 
Hayalle gerçeğin iç içe geçtiği sıcacık bir öykü!
Babasıyla vakit geçirmek isteyen bir kız çocuğunun piknik macerası...

PAYLAŞIMLAR:

momokitabevi

momokitabevi Ah şu anne babalar! Neden hep verdikleri sözleri unutuyorlar ki? Oysa bizim, hayatlarında olmamızı ne çok istemişlerdi. Anne karnında geçirdiğimiz o sabırsızlıkla beklenen dönem sonrası işte bakın yanınızdayım. Bazen, çocuklardan ziyade anne babaların daha çok söylendiğini düşünüyorum ( kendim de dahil ) ? Ama büyüklerin de çocuklarında unutamadığı en büyük şey verilen sözler...
İşte bu hikayemizde baba kızına verdiği sözü unutuyor. Onunla oynamak için sabırsızlanan güzel kızını her seferinde bekletiyor ama kaçış yok ?
Ormanın derinliklerinde yılanlarla ve çamurlu pastalarla geçirilmiş harika bir gün. Tabiki bu hikayedeki kızın hayal dünyası. Bunların gerçekleştiği yer evin arka bahçesi... Ama baba malesef kızının hayal dünyasına inemiyor ?
4 yaş üzeri çocuklar için önereceğim çok sevimli, hayattan alıntı,hayat dolu bir hikaye. Bazen tek yapmanız gereken onların hayallerinin bahçesinde yer almak...
4 yaş üzeri çocuklar için öneririm.

Okunma 824 kez