Çok Uslu Yaramazlar 3-Öğretmenin Sürprizi Çok Uslu Yaramazlar 3-Öğretmenin Sürprizi Yusuf Tansu Özel

Çok Uslu Yaramazlar 3 - Öğretmenin Sürprizi

(1 Oylayın)

Tanıtım

Sevimli mi sevimli, uslu uslu (!) iki kafadar, karşınızda Rüzgâr ve Acar!
Rüzgâr ve Acar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, birbirini çok seven iki arkadaş. Öyle iyi anlaşıyorlar ki sanki akıllarından hep aynı şeyler geçiyor. Rüzgâr’ın başladığı cümleyi Acar, Acar’ın başladığı cümleyi Rüzgâr tamamlıyor. En çok anlaştıkları konu ise tabii ki yaramazlık! Bu yüzden öğretmenleri onların yaramazlıkta ikiz olduklarını düşünüyor.
Rüzgâr ve Acar ilk maceralarında evlerini değiştirmeye karar veriyorlar. Nasıl olsa ikiz arkadaşlar onlar! Anne babaları aradaki farkı anlayamayacak bile! Yoksa anlayacak mı? Sizce ne olacak?
Çocuklar tarafından çok sevilen yazar Aytül Akal birbirinden eğlenceli ve komik, sıcacık dostluk öyküleriyle, yepyeni maceralarda okurlarıyla buluşuyor!

Aytül Akal Ne Diyor?
18 Aralık 2019

Üç kitaptan oluşan Çok Uslu Yaramazlar serisi, set olarak üç kişiye armağan: *İkiz Arkadaşlar -1 *Okumak mı Yazmak mı? -2 *Öğretmenin Sürprizi -3

Kitaplar, özellikle birinci sınıflar için. Zor okuyan ikinci sınıflar için de ideal. İç sayfalardan da birkaç fotoğraf koydum, okuma düzeyi anlaşılsın diye.
Çikolatayı paylaşsak, bize minicik bir pay düşer, birçok kişi de açıkta kalır; ama kitabı paylaşınca çok kişi okumanın tadını almış oluyor ve kitap hiç bitmiyor!
Her kitabı onlarca, yüzlerce kişi okusun istiyorum, o yüzden kalbim çekilişte öğretmenleri tercih ediyor. Özellikle harçlık nedir bilmeyen çocuklara, imkansızlıklar içinde olan yoksul bölgelerdeki okullara ulaşmak önemli benim için. Tanıdığınız bildiğiniz öğretmenleri etiketleyebilirsiniz.
Zaman zaman önerdiğim armağan kitapları satın alabilecek durumdaysanız ama imzalarım diye cazip geliyorsa, üzülmeyin, sizin için de çözümüm var. Bana kargo ile kitabınızı yollayın, imzalayıp geri kargolarım, söz.

 

Okunma 715 kez