Sanatçının Sihirli Odası Sanatçının Sihirli Odası Mustafa Delioğlu

Sanatçının Sihirli Odası

(0 oy)

Tanıtım

Seramik sanatçısı Muti’nin eserleri görenleri büyülüyordu.
Onu gizlice gözetlemeye karar verenler, birbirinden farklı ve tuhaf şeyler görür.
Acaba neydi Muti’nin sırrı?
Sihrin gerçek gücünün insanın kendi hayallerinde olduğunu hissettiren ve herkese hayallerinin peşinden gitmeleri için cesaret veren fantastik bir öykü...

+

Sanatçının Sihirli Odası baskısı, öyküsü, dili ve resimleriyle başka ülkelerde çıkan benzerlerini aratmayacak nitelikte, güzel bir kitap.
Seza Kutlar Aksoy,
Virgül Dergisi

Sihirli Kapı Dizisi (4 kitap)

 

Okunma 233 kez

Yeni Kitaplar

Haberler

 • ZOZO

  "ZOZO yazdınız.”
  Bir yandan meraklı okura yanıt yetiştirirken bir yandan sırası gelenin kitabını imzalıyorum. İmzamı attım. Tarihi yazdım: 2020...
  Aha! ZOZO! Hep birlikte kahkahalarla güldük. Şimdi ne zaman 2020 yazsam, içimden “ZOZO” diye okuyorum. 2'lerim de giderek Z harfine benzemeye başladı.

  Devamı:

  Super User
 • Kitaplarımın Doğuş Hikayeleri

  MASALLAR VE KAPILAR (1990)
  BÖLÜM I

  Bir yazar arkadaşım, kitaplarımın doğuş hikayesi serisinde sözünü ettiğim "kapılar”a takılmış, “Asıl, zorladığın o kapıların hikayesini yazmalısın” dedi. Haklı... Yazar olmak isteyenler, bugün yazar ünvanıyla dolaşanların geçmişte hangi kapılardan nasıl geçtiğini bilirlerse, dosyalarının geri çevrilmesinden korkmamaları gerektiğini fark edebilirler. Hepimiz reddedildik. Hepimiz üzüldük. Ama önemli olan, tutkuların için direnmek… Bazen ağlaya ağlaya da olsa yılmadan, vazgeçmeden, inatla hayallerinin ardından koşmak... Yazar olmayı istemek bir karar mı, yoksa hiçbir şartta vazgeçmene izin vermeyecek bir tutku mu? 

  Devamı:

  Super User
 • Oynatılar
  Aytül Akal'ın çeşitli etkinlerinden derlenmiş oynatılar...

  Devamı:

  Super User