Oyuncu Susam Oyuncu Susam Gökçe Yavaş Önal
Video Tanıtımları Göster

Oyuncu Susam

(1 Oylayın)

Tanıtım

Sokakta, damda, evde; ağaçta, duvarda bahçede, kediler her yerde...
Komik öyküler anlatıyorlar dinleyene.
Bu kitapta Susam miyavladı öyküsünü: 
Miyaaaav, Miyav, Miyaaav...
Aytül dinledi, Gökçe izledi,
Biri yazdı, biri çizdi,
Kitabı okurlarla paylaştı.
Siyamın da kendine ait bir öyküsü oldu. 

*

PAYLAŞIMLAR:

_sadecekitap / Instagram

Bir çocuk kitabı armağan edelim geceye.
▶️Aytül Akal'ın Kedi Seven Öyküler serisinden "Oyuncu Susam" ilk okuduğumuz kitap oldu. Sonra araştırma yapınca başka kedili kitaplar da olduğunu görüp diğerlerini de aldık.?
▶️Murat'a öğretmeni Siyam kedilerinin tarihini ve özelliklerini araştırmasını istediği bir ödev verir. Ne şans ki Murat'ın Susam adında bir Siyam kedisi vardır. Alır eline fotoğraf makinesini ve böylece başlar koşturma. Susam'ın fotoğrafını çekmek öyle kolay bir şey değildir tabii. Acaba Murat ödevini tamamlamayı başarabilecek mi dersiniz?
▶️Resimleriyle, öyküsüyle bizim beğendiğimiz bir kitap oldu "Oyuncu Susam".
Aytül Akal çocuklar için çok güzel kitaplar yazan bir yazar. Deneyip görün derim.

*

isvicrelianne / instagram

Günaydiiin
Bugün size ara sıra hikayelerimde okurken gördüğünüz kedili hikayeleri tanıtmak istedim. Bu kitap serisi 3 yas üstü için bence ideal. Bir çok konuyu da ayni anda isliyor. Mesela sokak kedileri, karanlık korkusu ya da muzur kedilerin maceraları, çocuk ve okul gibi ?Benim tercih etme sebebim ise Türk bir yazar tarafından yazılmış olması! Kendisini tanımıyorum ama Aytül Akal’ın bu kitap serisinde kullandiğı dile ve anlatımına hem kızım hem ben bayılıyoruz?
Sizin minikler hangi kitapları seviyor? 
Burada güzel bir paylaşım postu olusturalım
Okumak her anlamda çok faydalı biliyorsunuz❤️

Okunma 258 kez

Yeni Kitaplar

Haberler

 • ZOZO

  "ZOZO yazdınız.”
  Bir yandan meraklı okura yanıt yetiştirirken bir yandan sırası gelenin kitabını imzalıyorum. İmzamı attım. Tarihi yazdım: 2020...
  Aha! ZOZO! Hep birlikte kahkahalarla güldük. Şimdi ne zaman 2020 yazsam, içimden “ZOZO” diye okuyorum. 2'lerim de giderek Z harfine benzemeye başladı.

  Devamı:

  Super User
 • Kitaplarımın Doğuş Hikayeleri

  MASALLAR VE KAPILAR (1990)
  BÖLÜM I

  Bir yazar arkadaşım, kitaplarımın doğuş hikayesi serisinde sözünü ettiğim "kapılar”a takılmış, “Asıl, zorladığın o kapıların hikayesini yazmalısın” dedi. Haklı... Yazar olmak isteyenler, bugün yazar ünvanıyla dolaşanların geçmişte hangi kapılardan nasıl geçtiğini bilirlerse, dosyalarının geri çevrilmesinden korkmamaları gerektiğini fark edebilirler. Hepimiz reddedildik. Hepimiz üzüldük. Ama önemli olan, tutkuların için direnmek… Bazen ağlaya ağlaya da olsa yılmadan, vazgeçmeden, inatla hayallerinin ardından koşmak... Yazar olmayı istemek bir karar mı, yoksa hiçbir şartta vazgeçmene izin vermeyecek bir tutku mu? 

  Devamı:

  Super User
 • Oynatılar
  Aytül Akal'ın çeşitli etkinlerinden derlenmiş oynatılar...

  Devamı:

  Super User